Työntekijät

Kirkkoherra

Juhana Markkula

puh. 044 7881155

juhana.markkula@evl.fi

Seurakuntapastori

Jarno Johansson
puh. 050 525 1420

jarno.johansson@evl.fi

Kanttori

Toimistosihteeri

Auli Arvelin
puh. 044 431 8549
nousiainen.seurakunta@evl.fi
faksi (02) 4317201

Suntio

Jari Isoniemi
puh. 050 565 1940
jari.isoniemi@evl.fi

Seurakuntapuutarhuri

Anni-Kaisa Saarela (virkavapaalla)

vs. seurakuntapuutarhuri

Kati Weiström

puh. 050 565 1941
kati.weistrom@evl.fi

Vahtimestari

Liisa Koskinen (vuosilomalla 31.8.2017 asti, jonka jälkeen eläkkeelle)
puh. 044 431 5118
liisa.koskinen@evl.fi

Päiväkerhonohjaajat

Tuula Laaksonen ja Heli Palmunen
puh. 050 598 0825
tuula.laaksonen@evl.fi, heli.palmunen@evl.fi

Iltapäiväkerhonohjaajat (Arkki)

Heli Nieminen ja Taru Koiranen
puh. 050 588 0692
heli.t.nieminen@evl.fi, taru.koiranen@evl.fi

Iltapäiväkerhonohjaajat (Vanha pappila)

Nina Aalto ja Katja Hultin

puh. 050 302 8859

nina.aalto@evl.fi, katja.hultin@evl.fi

Hannu Hiltula
puh. 050 564 4649
hannu.hiltula@evl.fi

Diakoni

Hanna Rinne
puh. 044 4315 350
hanna.rinne@evl.fi

Nuorisotyönohjaaja

Outi Urhonen
puh. 050 355 1360
outi.urhonen@evl.fi

Talouspäällikkö

Eija Heikkilä
puh. 044 431 8673
eija.heikkila@evl.fi