TYÖNTEKIJÄT

Kirkkoherra

Juhana Markkula p. 044 788 1155 juhana.markkula@evl.fi


Seurakuntapastori

Jarno Johansson p. 050 525 1420 jarno.johansson@evl.fi


Kanttori

Hannu Hiltula p. 050 564 4649 hannu.hiltula@evl.fi


Diakoni

Hanna Rinne p. 044 4315 350 hanna.rinne@evl.fi


Nuorisotyönohjaaja

Outi Urhonen p. 050 355 1360 outi.urhonen@evl.fi


Päiväkerhonohjaaja

Tuula Laaksonen p. 050 598 0825 tuula.laaksonen@evl.fi

Päiväkerhonohjaaja

Heli Palmunen p. 050 598 0825 heli.palmunen@evl.fi


Iltapäiväkerhonohjaaja (vanha pappila)

Nina Aalto p. 050 302 8859 nina.aalto@evl.fi

Iltapäiväkerhonohjaaja (vanha pappila)

Katja Hultin p. 050 302 8859 katja.hultin@evl.fi

Iltapäiväkerhonohjaaja (Arkki)

Taru Koiranen p. 050 588 0692 taru.koiranen@evl.fi

Iltapäiväkerhonohjaaja (Arkki)

Heli Nieminen (1.11.2017 alkaen) heli.t.nieminen@evl.fi

sijainen Heli Laaksonen p. 050 588 0692


Suntio

Jari Isoniemi p. 050 565 1940 jari.isoniemi@evl.fi

Seurakuntapuutarhuri

Anni-Kaisa Saarela (virkavapaalla)

vs. seurakuntapuutarhuri

Kari Weiström p. 050 565 1941 kati.weistrom@evl.fi


Vahtimestari

Liisa Koskinen (siirtyy eläkkeelle 1.9.2017 alkaen) p. 044 431 5118 liisa.koskinen@evl.fi

Silja van der Meer (1.9.2017 alkaen) p. 044 431 5118


Talouspäällikkö

Eija Heikkilä (vuosilomalla 31.12.2017 asti, eläke 1.1.2018 alkaen)

vs. talouspäällikkö

Sari Laaksonen p. 044 431 8673 sari.laaksonen@evl.fi


Toimistosihteeri

Auli Arvelin p. 044 431 8549 nousiainen.seurakunta@evl.fi